Buchnevich podepsal šestiletou smlouvu na 48 milionů dolarů, aby zůstal s Blues

6 min read

Útočník nastřílel v minulé sezóně 63 bodů a očekává se, že se po sezóně 2024-25 stane volným hráčem.

Pavel Buchnevich v úterý podepsal šestiletou smlouvu na 48 milionů dolarů se St. Louis Blues. Smlouva s průměrným ročním platem 8 milionů $ začíná v sezóně 2025-26.

Devětadvacetiletý forvard nasbíral v minulé sezóně za Blues 63 bodů (27 gólů, 36 asistencí) v 80 zápasech. V počtu gólů je na druhém místě v týmu a na třetím v bodech.

“Cílem je dostat z kluků to nejlepší a myslím, že ‘Butch’ to dokáže, ale pojistně-matematické statistiky ukazují, že ne každý to dokáže,” řekl ve středu generální manažer Blues Doug Armstrong. “Takže se musíte dívat do budoucnosti a myslím, že to jsou jen náklady na dnešní podnikání v NHL.”

Buchnevich byl získán z New York Rangers 23. července 2021 a celkem nasbíral 206 bodů (83 gólů, 123 asistencí) ve 216 zápasech s Levné Personalizované dresy St. Louis Blues hockey, včetně roku 2021 – nastavení kariérních maxim v NHL v počtu gólů (30), asistencí (46) a body (76 bodů) za 22 sezón (jeho první s týmem).

“Samozřejmě jsme za něj opravdu rádi. Zaslouží si to,” řekl trenér Blues Drew Bannister. “Je to skvělý hráč v našem týmu. Bude pro nás velkou silou kupředu. Je klíčem k našemu úspěchu a toho, čeho se snažíme dosáhnout. … Je velkou součástí úspěchu, který máme nebo úspěch, kterého se snažíme dosáhnout “Věříme v něj. Věří v nás a v to, čeho se snažíme dosáhnout, takže je skvělé mít ho zpátky.”

Buchnevich podepsal šestiletou smlouvu na 48 milionů dolarů, aby zůstal s Blues

Buchniewicz byl vybrán New Yorkem ve třetím kole (75. celkově) draftu NHL v roce 2013 a zaznamenal 401 bodů (162 gólů, 239 asistencí) v 517 zápasech základní části a 20 sezónách Stanley Cupu a zaznamenal 12 bodů (1 gól, 11 asistencí). ) v play off.

“Myslím, že od té doby, co je tady, předvádí výkon, o kterém si myslel, že by mohl podávat, a je to hráč, který dokáže skórovat každý zápas,” řekl Armstrong. “Je to hráč na více pozicích. Ptali jsme se ho na levý střed a jeho odpověď byla přesně taková, jakou byste chtěli slyšet jako kluk z hokejového oddělení: ‘Je mi to jedno, chci jen vyhrát.’ Máme schopnost mít kluka, který umí hrát na více pozicích, je to střelec, je zapojený do všech aspektů naší hry, zapojuje se do přesilovky, zabíjení na penalty, dohrávání zápasů a snaží se skórovat na konci zápasu neočekával bych, že se v budoucnu zapojí do jakéhokoli aspektu hry.”

Blues také v úterý získali útočníky Radka Faksu a Mathieu Josepha v samostatných obchodech pro budoucí zvážení.

“Chceme být rychlejším týmem,” řekl Armstrong “Když se podíváte na naši třetí a čtvrtou lajnu, nemyslím si, že jsme teď měli lepší bruslaře… Právě teď máme velmi rychlé bruslaře.” kluci, zapojí se do přední části hřiště, budou se vyhýbat faulům, díky tomu budou naši nejlepší hráči méně smrtelní a budou mít více útoků v útočné zóně… Líbí se mi složení tohoto týmu, oni’ jsou jiné než to, co jsme měli v minulosti, protože se narodili se schopností bruslit.“

Faksa byl přeřazen z Dallas Stars V minulé sezóně za Stars zaznamenal 19 bodů (7 gólů, 12 asistencí) a v 8 zápasech o Stanley Cup vstřelil 1 gól. Třicetiletý hráč nasbíral 200 bodů (89 gólů, 111 asistencí) v 638 zápasech základní části a 20 v 79 zápasech play off od doby, kdy byl v draftu NHL v roce 2012 vybrán na celkové 13. místo (9 gólů, 11 asistencí).

Joseph, který přišel z Ottawy Senators, dosáhl v minulé sezóně 35 body (11 gólů, 24 asistencí) v 72 zápasech kariéry v NHL. Sedmadvacetiletý hráč nasbíral 135 bodů (55 gólů, 80 asistencí) ve 135 zápasech základní části s Senators a Lightning a přidal dvě asistence v 10 zápasech play off.

“Cítíme, že musíme být tvrdším týmem, proti kterému se dá hrát, týmem, který může hrát lépe proti zdi a před brankou,” řekl Bannister. „Myslím, že to je rozhodně něco, co je třeba řešit.

“Jejich předností je hra daleko od puku a určitě smrtonosnost. Myslím si, že v roli, kterou pro nás hrají, to určitě dá některým našim nejlepším hráčům svobodu hrát přesilovou hru 5 na 5.” Profesionálnější týmové jednotky se nebudou příliš spoléhat na PK, protože máme tyto hráče, kteří mohou hrát na těchto pozicích.“

Blues také získali výběr ve třetím kole draftu NHL 2025 od Senators.

Ve středu, den po uzavření smlouvy, NHL St. Louis Blues hokejový dresy podepsali roční smlouvu s Mathieuovým bratrem Pierrem-Olivierem Josephem.

Pětadvacetiletý strážce odehrál v minulé sezóně za Penguins 52 zápasů, ve kterých zaznamenal 11 bodů (dva góly, devět asistencí) a 27 bodů (8 gólů, 29 asistencí) ve 147 zápasech základní části.

„Poté, co jsme s Matthewem domluvili, začali jsme vyjednávat s PO,“ řekl Armstrong. “Takže bylo hezké, že jsem mohl uskutečnit ten druhý hovor a dát všechny dohromady.”

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours